taksim

Taksim Tv Servisi

Farklı markalar tarafından üretilen televizyon modellerinde var olan özellikler, her gün sayısını arttırmaktadır. Şık tasarımı ve ince gövdesi ile bir hayli gözleri dolduran LCD ve Plazmalar istenmeyen zaman dilimlerinde arıza vermektedir. Bu gibi durumlar iyi bir teknik servis bulmak oldukça zordur. Ancak İstanbul’un geneli için hizmet veren Taksim tv servisi sektörün en köklü firmaları arasında yer almaktadır. Tüm marka ve modelde üretilen ürünleri kusursuz bir şekilde tamir etmektedir. Dilediğiniz zaman çağrılabileceğiniz ve istediğiniz ürünü tamir ettirebileceğiniz Taksim tv servisi ekipleri sayesinde yaşamış olduğunuz mağduriyeti kısa bir süre içerisinde sona erdirebilirsiniz. Alanında uzman bireyler ile hizmet vermekle beraber, hastaneler, kafe ve barlarda kullanılan tüm televizyon modellerini tamir edebilme potansiyeline sahip olan Taksim tv servisi aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Herhangi bir sebepten dolayı arıza veren ve bir daha çalışmayan ürünleriniz için geliştirilen çözüm paketleri, gelişen teknoloji ile güncellenmektedir. Ayrıca Samsung, Lg gibi birçok marka ile ortaklaşa çalışan Taksim tv servisi sayesinde yeni bir televizyona gerek kalmadan eski televizyonunuzu profesyonel bir şekilde elden geçirmektedir.

 

Ekran boyutu ne olursa olsun her türlü televizyonun sıkıntısından anlayan ve bu sıkıntıları kısa bir zaman içerisinde gideren Taksim tv servisi, arıza kod sistemi sayesinde de doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca bölgenin her mahallesi için daima hazır olarak bekletilen ekipler, arızanın yaşandığı yere hızlı bir şekilde ulaşmakta ve ürünü paketleyerek araca yerleştirmektedir. Taksim tv servisi personelleri, taşıma işlemleri sırasında televizyonlara zarar gelmesini önlemek için çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Örneğin ürünlerin paketlenmesi için kullanılan kalın jelatinler sayesinde, televizyonun ekran kısmı korunmak altına alınmaktadır.

Taksim Tv Tamiri

Taksim tv servisi depolarında da aynı dikkat ile depolanan ürünler, ilk önce teknik ekip tarafından incelenmektedir. Bu inceleme sırasında da ürünün marka ve modeli dikkate alınmaktadır. Ekran kartında çıkan arızalar ise, günümüz teknolojisinde üretile cihazlar ile tamir edilmektedir. Ayrıca tüm işlemler tamamlandıktan sonra televizyon belli bir süre çalıştırılmakta ve testlerden geçirilmektedir.

Taksim Tv Servisi, Taksim Tv Tamiri, Taksim televizyon servisi, Taksim  televizyon tamiri

Firmamızın Özellikleri

  • Taksim tv servisi ürün modellerinde yaşanan arızaları dikkatli bir şekilde çözmekte ve sorunun tekrar yaşanmasını önlemek için çeşitli çözüm yöntemleri denemektedir.
  • Tüm televizyonlar, belirli zamandan sonra görüntü kalitesini kaybetmektedir. Taksim tv servisi ise bu konuda da destek sağlamakta ve ürünlerde değişmesi gereken parçaları orijinal olarak yenilemektedir.
  • Firma müşterileri ile iletişim ağını güçlendirmek için internet üzerinden de hizmet vermektedir. Bulunduğunuz bölgeye yakın olan servisimiz ile iletişime geçebilir ve evinize kadar destek ekibi çağırabilirsiniz.
  • Taksim tv servisi müşterilerine söz verdiği tarihlerde tüm rızaları çözmekte ve ürün sahiplerini belli dönemlerde bilgilendirmektedir.
  • Maddi olarak bir hayli pahalı olan televizyonlarda, servisimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Tüm arızalar fonksiyonel yöntemler ile çözülmekte ve eskiye göre daha kaliteli seyir sağlanmaktadır.
  • Konu hakkında detaylı bilgi almak ve servisimizde yapılan işlemleri yakından incelemek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir veya web sitemizi inceleyebilirsiniz.
  • Taksim tv servisi çözüm merkezleri, teknik ve donanımsal olarak gelişmiş tüm özelliklere sahiptir. Ayrıca her bir televizyon modeli için en ince ayrıntısına kadar temizlik işlemleri yapılmakta ve sorun çözümünden sonra ürün farklı cihazlar ile kontrollerden geçirilmektedir.

Taksim Tv Tamiri

  • Gümüşsuyu Mahallesi tv servisi
  • Kocatepe Mahallesi tv servisi

Televizyon Tamir Sürecimiz

Taksim Televizyon arızası konusunda İstanbul Tv Servisi’ne ulaşın. Gerek sitemizdeki iletişim numaralarımızdan gerekse de servis talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek cihazınızı tamir için form karşılığında sizlerden teslim alıp, tamir laboratuvarlarımıza götürüyoruz.

Televizyon arızanızı laboratuvarımızda tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip cihazınızı tamiri yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alo Arıza Hattı!

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Televizyonunuz mu arızalı? Hemen formu doldurun arızasını giderelim...