haskoy

Hasköy Tv Servisi

Televizyon modelleri, farklı markalar tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Özellikle de son teknolojiler ile tasarlanan bu ürünler, birbirinden farklı donanımlara sahiptir. Ürünlerin genel olarak belli bir garanti süresi bulunmaktadır. Bu süre zarfında meydana gelen tüm arızalar markanın servisleri tarafından yapılmaktadır. Ancak garanti süresi dolmuş olan ürün modellerine Hasköy tv servisi gibi alanında uzman olan firmalar tamir etmektedir. Sektörün önde gelen bir kurumu olan ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile bilinen Hasköy tv servisi alanında ciddi anlamda profesyonelliği yakalamıştır. Beko, Arçelik ve Vestel olmak üzere pek çok markanın televizyon modellerini kusursuz bir şekilde tamir etmektedir. Ayrıca arıza konusunda da oldukça bilgi sahibidir. Söz konusu firma bölgenin farklı yerlerinde hizmete daima hazır olan ekipler bekletmektedir. Herhangi bir arıza yaşanması durumunda bu ekipler direk olarak talep edilen adreslere ulaşım sağlamaktadır. Böylece yaşanılan sorun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Hasköy tv servisi ekipleri tüm ürünleri dikkatli bir şekilde paketlemekte ve çözüm merkezine getirmektedir. Bu işlem için özel olarak tasarlanmış olan araçlar sayesinde, televizyon modellerine zarar gelmesi engellenmektedir.

Hasköy Tv Tamiri

Hasköy tv servisi ekipleri tarafından getirilen tüm ürünler detaylı bir şekilde incelenmekte ve arızanın nedeni araştırılmaktadır. Yine bu esnada devreye giren özel kodlar, sorunun kısa bir süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Çözüm merkezinde bulunan akıllı cihazlar, televizyon modeline bağlanmaktadır. Ayrıca tüm işlemlerin hatasız bir şekilde gerçekleşmesi için de gerekli önlemler alınmaktadır. Hasköy tv servisi tarafından tamir edilen ürünler, uzun yıllar kullanılmaktadır. Herhangi bir sorun çıkması durumunda da firmanın teknik servisleri tekrar devreye girmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak, televizyonların kalıcı çözüm yöntemleri ile tamir edilmesi sağlanmaktadır. Yine işlemleri tamamlanan tüm ürünler, tekrar adreslere geri iade edilmektedir. Hasköy tv servisi maddi olarak bir hayli pahalı olan ürün modellerini de tamir edebilecek kapasiteye sahiptir. Buna ek olarak hastane, okul ve alışveriş merkezlerinde kullanılan ürünlerde hizmet alanlarına dahil edilmiştir. Ana kart arızası, soket girişi arızası, ses var görüntü yok arızası gibi tüm sorunlar servis tarafından çözülmektedir

Hasköy Tv Servisi, Hasköy Tv Tamiri, Hasköy televizyon servisi, Hasköy televizyon tamiri

Firmamızın Özellikleri

 • Hasköy tv servisi gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu yönde özel çalışmalar yapmaktadır. Tüm arıza türleri, doğrulu kanıtlanmış yöntemler ile çözülmektedir.
 • Ürün sahiplerine söz verilen süreler içerisinde tamirat işlemleri tamamlanmaktadır. Ayrıca herhangi bir gecikme yaşanması durumunda da ön bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Hasköy tv servisi tarafından kullanılan yedek parçalar yüzde yüz orijinaldir. Yan sanayi ürünlerin tekrar sorun çıkarma ihtimaline karşılık, firma tarafından tercih edilmemektedir.
 • Tüm ürünlerin güvenliği Hasköy tv servisi ekipleri tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca arızalı televizyonlar özel olarak tasarlanmış olan depolarda muhafaza edilmektedir.
 • Evinize teknik destek ekibi çağırmak için hemen firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz arıza sorunundan kurtulabilirsiniz.

Hasköy Tv Tamiri

  • Camiikebir Mahallesi tv servisi
  • Hacıahmet Mahallesi tv servisi
  • İstiklal(Hacıhüsrev) Mahallesi tv servisi
  • Kadımehmetefendi Mahallesi tv servisi
  • Kaptanpaşa Mahallesi tv servisi
  • Küçükpiyale Mahallesi tv servisi
  • Kulaksız Mahallesi tv servisi
  • Piyalepaşa Mahallesi tv servisi

   

   

Televizyon Tamir Sürecimiz

Hasköy Televizyon arızası konusunda İstanbul Tv Servisi’ne ulaşın. Gerek sitemizdeki iletişim numaralarımızdan gerekse de servis talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek cihazınızı tamir için form karşılığında sizlerden teslim alıp, tamir laboratuvarlarımıza götürüyoruz.

Televizyon arızanızı laboratuvarımızda tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip cihazınızı tamiri yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alo Arıza Hattı!

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Televizyonunuz mu arızalı? Hemen formu doldurun arızasını giderelim...