florya

Florya Tv Servisi

Televizyon tamiri sektöründe hizmet veren Florya tv servisi geçmişten günümüze kadar gelen tüm ürün modellerini elden geçirmekte ve eskisine göre daha kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Yeni teknolojiler ile üretilen televizyonlarda özellikler bakımından kullanıcılara farkı deneyimler sunmaktadır. Ancak söz konusu özelliklerin yanlış kullanılması, televizyon modellerinde arıza yaşanmasına neden olmaktadır. Florya tv servisi ise, garantisi dolmuş olan ve çalışmayan tüm ürünleri kusursuz bir şekilde tedavi etmektedir. Firma gerek teorik, gerekse uygulama yönünden gelişmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca alanında uzman ekibi sayesinde tüm işlemleri, kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmakta ve televizyonlarda ki sorunu kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Beko, Vestel ve Arçelik gibi birçok markanın televizyon modelleri hakkında bilgiye sahip olan Florya tv servisi uzun zamandır aynı sektörde hizmet vermektedir. Bu nedenle de yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir.

 

Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan, hiç çalışmayan veya sadece görüntü verip ses hizmeti vermeyen televizyon modelleri, firmanın ekipleri tarafından evinizden alınmakta ve servise götürülmektedir. Ayrıca taşıma ve nakliyat işlemlerinde hassas bir tutum sergileyen Florya tv servisi tüm ürünleri özel ambalajlar ile paketlemekte ve dikkatli bir şekilde araca yerleştirilmektedir. Bu sayede ürünlerinin çerçevesine ve ekranına hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Florya tv servisi öncellikle arızalı televizyon ve markası hakkında araştırma yapmaktadır. Yapılan araştırmanın sonucunda ortaya çıkan veriler değerlendirilmekte ve daha sonra uygulamaya geçilmektedir. Uygulama noktasında kullanılan akıllı cihazlar, arızanın tespitini kolaylaştırmakta ve yine ürünün deforme olması engellenmektedir.

Florya Tv Tamiri

Florya tv servisi gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek, sektörün beklediği hizmet kalitesine sahip olmaya çalışmaktadır. Ayrıca bir ürünün arıza verme nedenleri dikkatli bir şekilde araştırılmakta ve markalara özel listeler çıkarılmaktadır. Florya tv servisi yapmış olduğu işlemlerin doğrululuk payına da dikkat etmekte ve arıza çözüm merkezinde dikkatli bir çalışma yürütmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi

Florya Tv Servisi, Florya Tv Tamiri, Florya televizyon servisi, Florya  televizyon tamiri

Firmamızın Özellikleri

  • Televizyon hastanesi mantığı ile hizmet veren Florya tv servisi kendine hedef olarak, kaliteli çalışma prensibini belirlemekle beraber, kullanıcıların yaşamış olduğu sorunlara kalıcı çözümler bulmaya gayret göstermektedir.
  • Ulaşım ve taşıma sırasında kullanılan tüm araç modelleri, sektöre uygun olmakla beraber tüm televizyon modellerini de profesyonel bir şekilde korumaktadır.
  • Florya tv servisi bünyesinde bulunan televizyonlara yapılan işlemler, faturalar ile garanti altına alınmaktadır. Ayrıca ürünlere müdahale etmeden önce de müşterilere de ayrıntılı bir şekilde bilgi verilmekte ve onay alınmaktadır.
  • Firma kullanmış olduğu çözüm yöntemlerini, televizyon markasına özel olarak belirlemekte ve bununla beraber her markanın arıza kodlarını araştırmaktadır.
  • Müşterileri ile her zaman iletişim halinde olan ve bir sorun çıkması durumunda direk olarak destek hizmeti sunan Florya tv servisi, farklı dönemlerde tamir ettiği ürünleri kontrol etmektedir.
  • Yenilen dünyayı yakından takip eden ve gelişmeleri hizmet alanına katan Florya tv servisi, hastaneler, alışveriş merkezlerinde ve kafeler, yani toplu yaşamın gerçekleştiği alanlarda kullanılan televizyon çeşitleri içinde teknik destek imkânı sunmaktadır.
  • Maddi olarak bir hayli olan ürün modelleri arızaları, ciddi anlamda profesyonellik gerektirmektedir. Bu tür televizyonlar için de servisimizden teklif alabilir ve ekonomik fiyatlar ile ürününüzü tamir ettirebilirsiniz.

Cihangir Tv Tamiri

  • Basınköy Zümrütyuva Mahallesi tv servisi
  • Şenlik Mahallesi tv servisi
  • Acıbadem caddesi tv servisi

Televizyon Tamir Sürecimiz

Cihangir Televizyon arızası konusunda İstanbul Tv Servisi’ne ulaşın. Gerek sitemizdeki iletişim numaralarımızdan gerekse de servis talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek cihazınızı tamir için form karşılığında sizlerden teslim alıp, tamir laboratuvarlarımıza götürüyoruz.

Televizyon arızanızı laboratuvarımızda tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip cihazınızı tamiri yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alo Arıza Hattı!

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Televizyonunuz mu arızalı? Hemen formu doldurun arızasını giderelim...