findikzade

Fındıkzade Tv Servisi

Farklı modellerde üretilen televizyonlar, gelişen teknoloji sayesinde kullanıcılara kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Özelliklede görüntü kalitesi, HD film izleme ve internet bağlantısı gibi seçenekler birçok ürün modelinde bulunmaktadır. Ancak bu kadar fazla özelliğin artısı kadar, eksileri de vardır Örneğin yanlış yapılan pek çok işlemden dolayı ürünler arıza vermekte ve kullanıcıları mağdur etmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşıldığı zaman akla ilk gelen firma Fındıkzade tv servisi tüm sorunları pratik bir şekilde çözmekte ve yaşanan mağduriyeti sonlandırmaktadır. Sektörün önemli bir firması konumunda olmakla beraber, hizmet kalitesi ile de bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca alanında uzman ekibi sayesinde tüm işlemleri kısa bir sürede tamamlamakta ve televizyon modellerinin eski performansına geri dönmesini sağlamaktadır. Fındıkzade tv servisi İstanbul’un tüm ilçeleri için hizmet vermektedir. Bölgelerin değişik yerlerinde daima hazır olarak bekletilen ekipleri sayesinde arızanın yaşandığı adrese hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Yine Beko ve Arçelik gibi tüm markaların ürünlerine özel çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca herhangi bir nedenden dolayı arızalanan ürünler çeşitli kontrollerden geçirilmektedir. Fındıkzade tv servisi alanında başarıyı yakalamış bir firmadır. Bu nedenle de geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir.

Fındıkzade Tv Servisi

İstenilen adreslere gelen Fındıkzade tv servisi ekipleri, ürünü dikkatli bir şekilde sökmekte ve özel ambalajlar ile paketlemektedir. Bu sayede nakliye sırasında söz konusu ürüne zarar gelmesi engellenmektedir. Çözüm merkezine götürülen tüm ürünler, farklı cihazlar ile kontrol edilmekte ve arızanın asıl nedeni araştırılmaktadır. Çözüm merkezinde hizmet veren teknisyenler, bu alan üzerinde gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Önceden belirlenmiş olan arıza kodları sayesinde de tüm ürünlerin sorunları kısa bir sürede tespit edilmektedir. Fındıkzade tv servisi tarafından tamir edilen ürünlerin tekrar aynı sorunu yaratması mümkün değildir. Firma yetkileri uyguladıkların işlemlerin doğruluğunu araştırmakta ve kalıcı çözümler geliştirmektedir. Ayrıca her ürün modeline özel çalışmalar yapılmaktadır. Fındıkzade tv servisi 7/24 hizmet vermektedir. Tüm ürünlerin güvenliği, yine firma çalışanları tarafından sağlanmaktadır. Ana kart, ekran kartı ve görüntü arızaları başta olmak üzere pek çok sorun profesyonel bir şekilde çözülmektedir. Ayrıca yapılan işlemlere de garanti verilmekte ve müşteriye detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Fındıkzade Tv Servisi, Fındıkzade Tv Tamiri, Fındıkzade televizyon servisi, Fındıkzade televizyon tamiri

Firmamızın Özellikleri

 • tüm yenilikleri takip etmekte ve hizmet alanlarına yansıtmaktadır.
 • Herhangi bir nedenden dolayı değiştirilen parçaların kaliteli olması ve tekrar aynı sorunu çıkarmayacak bir orijinalliğe sahip olması noktasında iyi bir araştırma yapılmaktadır.
 • Fındıkzade tv servisi müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tüm işlemleri tamamlamakta ve ürünü tekrar aldığı adrese geri götürmektedir. Yine firma bünyesinde gerçekleştirilen işlemler, müşterilere anlatılmaktadır.
 • Her çeşitte ve modelde ürünü tamir etme kapasitesine sahip olan Fındıkzade tv servisi özellikle büyük alanlarda kullanılan ve maddi olarak bir hayli pahalı olan televizyonları da servisinde incelemektedir.
 • İkili ilişkilerde de oldukça başarılı olan söz konusu firma, müşterileri ile sürekli iletişim halindedir.

Fındıkzade Tv Tamiri

 • Ener Sokak tv servisi
 • Güvercinlik Caddesi tv servisi
 • Beste Sokak tv servisi
 • Paksoy Sokak tv servisi
 • Hasanoğlu Sokak v servisi
 • Toplum Sokak tv servisi
 • Çağatay Sokak tv servisi
 • Akınalp Sokak tv servisi
 • Mefruşatçılar Caddesi tv servisi
 • Ulus Caddesi tv servisi
 • Sena Sokak tv servisi

Televizyon Tamir Sürecimiz

Fındıkzade Televizyon arızası konusunda İstanbul Tv Servisi’ne ulaşın. Gerek sitemizdeki iletişim numaralarımızdan gerekse de servis talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek cihazınızı tamir için form karşılığında sizlerden teslim alıp, tamir laboratuvarlarımıza götürüyoruz.

Televizyon arızanızı laboratuvarımızda tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip cihazınızı tamiri yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alo Arıza Hattı!

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Televizyonunuz mu arızalı? Hemen formu doldurun arızasını giderelim...