feshane

Feshane Tv Servisi

Farklı televizyon modelleri,  kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Pek çok marka gelişen teknolojiler ile üretmiş olduğu ürünleri piyasaya sürmektedir. Gerek bilinçsiz yapılan gerekse donanımsal nedenden kaynaklanan arızalar, garanti süresi dahilinde üretici marka tarafımdan çözülmektedir. Ancak garanti süresi dolmuş olan ürünler, Feshane tv servisi gibi alanında uzman olan kurumlar tarafından onarılmaktadır. Televizyon modellerinin arızasını profesyonel bir şekilde yapan firma, tüm markaların ürünleri üzerinde araştırmalar yapmaktadır. Ayrıca yaşanılan arızaya kısa bir süre içerisinde müdahale eden Feshane tv servisi gelişmiş teknolojiler ile kurgulamış olduğu çözüm merkezinde hizmet vermektedir. Herhangi bir nedenden ötürü arıza veren ve çalışmayan tüm ürünlerinizi kapınızdan alan söz konusu servis, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Bölgenin değişik yerlerinde hizmet veren Feshane tv servisi personelleri alanında uzman olmakla beraber, elektronik konusunda da gerekli tüm eğitimleri almıştır. Ayrıca titiz çalışma şartlarına uygun hareket edilmekte ve tüm işlemler kontrollü bir şekilde yürütülmektedir. Televizyon markalarına ve modelline özel arıza kodları oluşturulmaktadır. Bu sayede yaşanılan sorunun çözümü için gereken süre minimum bir seviyeye indirilmektedir.

Feshane Tv Tamiri

Feshane tv servisi ekipleri tüm ürünleri özenle paketlemekte ve teknik destek merkezine götürmektedir. Nakliye sırasında ürünlere zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Servise götürülen tüm ürünler dikkatli bir şekilde incelenmekte ve arızanın neden olduğu araştırılmaktadır. Feshane tv servisi ekipleri tamamen bilimsel yöntemler ile işlemleri yürütmekte ve sadece sorunun kaynaklandığı alan ile ilgilenilmektedir. Ayrıca servis çalışanları, ürünlere herhangi bir zarar gelmemesi veya daha büyük sorunlar oluşmaması için gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Çözüm merkezinde kullanılan alet ve ekipmanlar günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Ayrıca bilgisayar destekli programlar sayesinde de tüm işlemler kısa ir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Feshane tv servisi tarafından tamir edilen ürünlerin tekrar aynı arızayı vermemesi mümkün değildir. Özellikle arızanın çözümü için kullanılan yedek parçaların kalitesi olması, sorunun bir daha kaynaklanmasını önlemektedir. Servis ekipleri ürünlerin güvenliğini sağlamak amacı ile akıllı kart sistemlerine el ile müdahale etmemekte ve yine günümüz teknolojisinde üretilen malzemeleri kullanmaktadır. Buna ek olarak tamir edilen tüm televizyonlar kalite kontrollerinden geçirilmekte ve yine özenle paketlenerek müşteriye geri iade edilmektedir. Feshane tv servisi çalışanları tarafından yapılan tüm işlemler geniş bir kâğıda not alınmakta ve rapor halinde hazırlanmaktadır. Böylece müşterinin arızanın çözümü için yapılan işlemleri öğrenmesi sağlanmaktadır.

Feshane Tv Servisi, Feshane Tamiri, Feshanetelevizyon servisi, Feshane televizyon tamiri

Firmamızın Özellikleri

  • Feshane tv servisi düzenli olarak kendini yenilemekte ve özel çözüm paketleri geliştirmektedir. Bu paketler sayesinde sorunların kalıcı bir şekilde çözülmesi sağlanmaktadır.
  • Arçelik, Beko ve Vestel gibi kurumsal firmalar tarafından üretilen tüm televizyon modelleri, servis tarafından tamir edilmektedir. Tamirat işlemleri sırasında kullanılan parçalar, markanın orijinal üretim yapan fabrikalarından getirilmektedir.
  • Feshane tv servisi ekipleri, yeni çıkan televizyon modelleri hakkında araştırmalar yapmaktadır. Özellikle de ürünlerin çalışma şekilleri öğrenilmekte ve olası bir arıza durumunda edinilen bilgiler çerçevesinde işlemler gerçekleştirilmektedir.
  • Müşterilerine ekonomik fiyatlar ile hizmet veren ve ikili ilişkileri önemseyen Feshane tv servisi kendini sürekli geliştirmektedir. Bu sayede yeni arıza çeşitleri üzerinde tecrübe kazanılmakta ve çözüm sonrasında alınan verim arttırılmaktadır.
  • Merak ettiğiniz tüm konular için firmanın web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Feshane Tv Tamiri

Televizyon Tamir Sürecimiz

Feshane Televizyon arızası konusunda İstanbul Tv Servisi’ne ulaşın. Gerek sitemizdeki iletişim numaralarımızdan gerekse de servis talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek cihazınızı tamir için form karşılığında sizlerden teslim alıp, tamir laboratuvarlarımıza götürüyoruz.

Televizyon arızanızı laboratuvarımızda tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip cihazınızı tamiri yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alo Arıza Hattı!

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Televizyonunuz mu arızalı? Hemen formu doldurun arızasını giderelim...