feshane

Alibeyköy Tv Servisi

Gündelik yaşamda en çok kullanılan ürünlerden biri olan televizyon modelleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Birçok kullanıcı kimi zaman bu özelliklere yanlış işlemler uygulamakta ve ürünün arıza vermesine neden olmaktadır. Ayrıca garanti süresi dolmuş olan ürünler bu durum daha da zorlaşmaktadır. Alibeyköt tv servisi ise, u gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşılan kullanıcılara özel çalışmalar yapmaktadır. Firma bünyesinde tüm marka ve modele ait olan ürünler kusursuz bir şekilde tamir edilmektedir. Sektörün öncü ve deneyimli bir kurumu olan Alibeyköy tv servisi alanında uzman olan bir ekibe sahiptir. Ayrıca bu ekip televizyon tamiri konusunda eğitim almakla beraber, tüm işlemlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Bölgede daima hizmet veren ve 7/24 açık olan söz konusu servis, Beko, Arçelik gibi ünlü markalar tarafından üretilen televizyon modellerini de profesyonel bir şekilde tamir etmektedir. Alibeyköy tv servisi ekipleri bölgenin farklı konumlarında daima hazır olarak bekletilmekte ve herhangi bir arıza çıkması durumunda direk olarak istenilen adreslere ulaşım sağlamaktadır.

Alibeyköy Tv Tamiri

Alibeyköy tv servisi personelleri arızalı ürünleri dikkatli bir şekilde inceledikten sonra özel ambalajlar ile paketleyerek araca yüklemektedir. Nakliye sırasında hiçbir ürüne zarar gelmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Servise gelen ürünler arıza tespit işlemleri için açılmakta ve akıllı cihazlar yardımı ile kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca Alibeyköy tv servisim ekipleri ciddi anlamda araştırmalar yapmakta ve geçmişte edinilen tecrübeleri de kullanılarak işlemlere yön vermektedir. Firma deneme yanılma yöntemine ihtiyaç duymamakta ve kesinlikle arızanın çözümü için bu tür yanlışlara düşmemektedir. Ayrıca ürünün ekranı ve ana kartı olası darbelere karşı koruma altına alınmaktadır. Tamiri tamamlanan tüm ürünler tekrar müşterilere geri iade edilmektedir. Alibeyköy tv servisi kullanıcıların aynı hatayı tekrar yapmaması ve aynı sorunu yine yaşamaması için gerekli tüm bilgileri de aktarmaktadır. Ürünlerin uzun ömürlü olması ve arıza vermemesi için kalıcı çözüm paketleri üretilen servis, yenilenen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Ayrıca bu teknolojileri de alışma alanlarında eksiksiz bir şekilde kullanmaktadır.

Alibeyköy Tv Servisi, Alibeyköy Tamiri, Alibeyköy televizyon servisi, Alibeyköy televizyon tamiri

Firmamızın Özellikleri

 • Alibeyköy tv servisi arıza çözümleri noktasında bilimselliğe önem vermekte ve kalıcı çözümler üreterek kullanıcı memnuniyeti kazanmaktadır.
 • Serviste uygulanan tüm işlemler kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca ürün sahiplerine yapılan işlemler noktasında da ayrıntılı bilgiler verilmektedir.
 • Alibeyköy tv servisi yedek parça kullanımına ihtiyaç duyduğu anlarda da kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Yani tercih edilen ek parçaların orijinal olmasına oldukça dikkat etmektedir. Bu sayede sorunun çözümü için kalıcılık ön planda tutulmuş olunmaktadır.
 • Tüm televizyon modellerine özel arıza kodları geliştiren Alibeyköy tv servisi personellerine de gerekli eğitimleri vermektedir. Ürünlerin güvenliği yine serviste bulunan kameralar ile sağlanmaktadır.
 • Merak ettiğiniz sorularınız için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve fiyat politikasını yakından inceleme şansı bulabilirsiniz.
 • Alibeyköy tv servisi bir televizyon hastanesinden daha fazlasını işaret eden çalışma prensibi sayesinde her geçen gün gelişmekte ve müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Ayrıca müşterilerine kolay ödeme imkânı da tasarlayan firma, yenilikçi bakış açısı ile kısa bir sürede ürünlerinizi tamir etmektedir.
 • Arıza konusunda tüm bilgi ve donanıma sahip olan firma, birçok marka ile de anlaşmalı bir şekilde hizmet vermektedir.

Alibeyköy Tv Tamiri

 • Boğaziçi Caddesi tv servisi
 • Çırçır Caddesi tv servisi
 • Emirgan Caddesi tv servisi
 • Gazi Osman Paşa Caddesi tv servisi
 • Güzelce Caddesi tv servisi
 • Kazım Karabekir Caddesi tv servisi
 • Uludağ Caddesi servisi

Televizyon Tamir Sürecimiz

Alibeyköy Televizyon arızası konusunda İstanbul Tv Servisi’ne ulaşın. Gerek sitemizdeki iletişim numaralarımızdan gerekse de servis talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek cihazınızı tamir için form karşılığında sizlerden teslim alıp, tamir laboratuvarlarımıza götürüyoruz.

Televizyon arızanızı laboratuvarımızda tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip cihazınızı tamiri yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alo Arıza Hattı!

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Televizyonunuz mu arızalı? Hemen formu doldurun arızasını giderelim...