İstanbul Tv Servisi Hakkında

İstanbul Tv Servisi, televizyon tamir ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. İstanbul’da bulunan merkezimizde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde bulunan mobil ekibimiz sayesinde İstanbul Avrupa yakasında bulunan semtlere hizmet vermekteyiz.

Tamir talebinizin bize ulaştığı andan itibaren müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Televizyonunuzun tamir süreci tamamlanınca gerek size olan yaklaşımımızdan gerekse de tamir hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Led Tv tamiri, Lcd Tv Tamiri, Smart Tv Tamiri, Curved Tv Tamiri konularında sizlerin imdadına yetişiyoruz. Bünyemizde bulunan teknisyenlerimiz alanında eğitim almış deneyimli kişilerdir. Televizyonunuzu İstanbul Tv Servisi’ne tamire verirken gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Bizlere sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak, sitemizde bulunan sabit ve mobil hatlarımızı arayarak ya da mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Televizyon keyfinizi kimsenin bozmasını istemiyorsanız hemen bize ulaşın

İstanbul Tv Servisi olarak parça değişimi yapılan cihazlarınıza 1 yıl parça değişim garantisi vermekteyiz. Bu süre içerisinde herhangi bir arıza yaşanırsa bedava değişim garantisi vermekteyiz

Misyonumuz

İstanbul Tv Servisi olarak misyonumuz şu şekildedir:

  • Müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Daima kaliteli bir servis anlaışı
  • Müşteri güvenini her daim ön planda tutma
  • Verdiğimiz sözü zamanında yerine getirme
  • Sunmuş olduğumuz hizmetlerde etik değerlerden ayrılmama
  • Daima şeffaf olup saygınlığımızı koruma

Tanıtım Filmimiz

Alo Arıza Hattı

Televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Hemen bizi arayın televizyonunuzu en kısa sürede tamir edelim

Kimsenin televizyon keyfinizi bozmasına izin vermeyin! Hemen bize ulaşın...